W czym możemy Ci pomóc?

Integracja z BaseLinker

Responso 2 min. czytania aktualizacja: 22.04.2022

Integracja umożliwia pobieranie zamówień z BaseLinker oraz przypisanie ich do wiadomości z Inbox w Responso.
W widoku wiadomości po prawej stronie pojawi się panel wraz z informacjami o statusie zamówienia oraz linkiem do przekierowania do panelu BaseLinker do konkretnego zamówienia.

Ale to nie wszytko. Dzięki integracji rozszerzysz również funkcjonalność BaseLinkera. W samym BaseLinker w widoku zamówienia pojawi się panel z wiadomościami przypisanymi do tego zamówienia z Responso. Bez konieczności instalowania wtyczki.

Dodaj integrację w kilku prostych krokach.

1. Dodanie integracji w Responso

Aby zintegrować system Responso z BaseLinker należy powiązać konto z naszym systemem. Aby tego dokonać należy przejść do zakładki Ustawienia > Integracje > BaseLinker, następnie dodać swoje konta BaseLinker.

 

2. Aktywowanie integracji w BaseLinker

Aby aktywować integrację z poziomu BaseLinker należy postępować jak na poniższym filmie

 

3. Przekierowanie email (opcjonalnie, wymaganie jeśli chcesz obsługiwać wiadomości z BaseLinker CRM)

Aby integracja działała poprawnie należy przekierować wiadomości email ze skrzynki na którą przychodzą powiadomienia. Instrukcja do przekierowania wiadomości do systemy Responso znajduje się pod tym linkiem

4. Usuwanie wtyczki chrome

Jeżeli wcześniej korzystałeś z integracji instalując w przeglądarce wtyczkę – należy ją usunąć, nie będzie już rozwijana. To rozwiązanie pozwala na korzystanie z integracji na każdej przeglądarce a nie jak do tej pory tylko w Chrome.

 

5. Gotowe

Po poprawnej integracji w widoku wiadomości pojawią się dodatkowe informacje pobierane z systemu BaseLinker.
Dodatkowo przechodząc do BaseLinkler w zakładce Zamówienia, odnajdziemy integrację z Responso w której znajdziesz dostępne wszystkie wiadomości lub po otwarciu konkretnego zamówienia, poniżej pojawi się korespondencja przypisane do tego zamówienia. W tym celu przechodzimy do Zamówienia > Wszystkie następnie przechodzimy do konkretnego zamówienia.

Wypróbuj Responso już dziś!

Bezpłatny 14-dniowy okres próbnyNie wymagamy karty kredytowejGotowe do użycia automaty

Nie czekaj i popraw obsługę klienta w swoim eCommerce!

Wypróbuj już teraz za darmo przez 14 dni